Mówi się, że „miłość nie wybiera”. W sumie, patrząc na poniższe zdjęcia, trzeba przyznać, że coś w tym powiedzeniu jest… Przypuszczalibyście, że te znane osoby były kiedyś ze sobą? Wydaje mi się, że o części tych związków nie mieliście nawet pojęcia, a jednak to prawda… Mnie najbardziej zdziwiła para nr 9, a Was?
20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#1 Piotr Adamczyk i Magda Gessler20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#2 Kazimierz Marcinkiewicz i Isabel Olchowicz20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#3 Daniel Olbrychski i Maryla Rodowicz20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#4 Doda i Nergal20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!


#5 Mariusz Max Kolonko i Weronika Rosati20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#6 Piotr Kraśko i Edyta Górniak20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#7 Macaulay Culkin i Mila Kunis20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#8 Janet Jackson i Matthew McConaughey20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#9 Cher i Tom Cruise

20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

#10 Ryan Gosling i Sandra Bullock20 znanych osób, które żałują, że były kiedyś ze sobą. W niektóre pary aż trudno uwierzyć!

popularne.pl

YOUR REACTION?

Facebook Conversations