Kiedy para Alexandra Kinova i jej narzeczony Antonio mieli tylko po 23 lata, się o ciąży dziewczyny. Jednak nie mogli nawet podejrzewać, że w ich wypadku zmiana będzie dużo większa niż u innych rodziców!
23 letnia mama jest przekonana, że urodzi bliźniaki! Gdy słyszy diagnozę podczas USG wybucha płaczem!

Brzuch Alexandry powiększał sie wyjątkowo szybkim tempie, dlatego kobieta nie byla zaskoczona słysząc informację o ciąży bliźniaczej. Jednak  podczas następnego badania USG lekarze musieli zweryfikować swoją diagnozę. Rodzice zostali poinformowani, że powinni spodziewać się trojaczków! Już wówczas Alexandra z trudem hamowała łzy.

Para nie miała pewności, jak poradzą sobie z wychowaniem chociażby jednego dziecka, a tymczasem okazało się, że będzie ich aż trójka. Czekało ich prawdziwe wyzwanie! Jednak dopiero następne badanie przeraziło ich na dobre…

Podczas kolejnego USG lekarz zobaczył rozwijający się czwarty płód. Od tej pory rodzice obawiali się umawiać na kolejne rutynowe badania… Ostatecznie Alexandra wydała na świat pierwsze w Czechach pięcioraczki!

Jeśli zastanawiacie się, jak wygląda brzuch kobiety noszącej piątkę dzieci, to spójrzcie na to zdjęcie.

Niedługo przed terminem za sprawą cesarskiego ciecia na świecie pojawiła się piątka zdrowych maluszków: czterech chłopców (Deniel, Michael, Alex i Martin) i jedna dziewczynka (Terezka).

Pięcioraczki wywołały  zainteresowanie medialne, dzięki czemu rodzina uzyskała specjalne finansowe od rządu i zwykłych dobrych ludzi.

Dzieci są bardzo fotogeniczne, pewnie nie będzie trzeba długo czekać na pierwsze propozycje udziału w reklamach 

Żródło: espanolbuzz.com,wiemy.to

YOUR REACTION?

Facebook Conversations