Na niektóre zdjęcia nie wystarczy spojrzeć jeden raz. Trzeba przyjrzeć się im uważnie, a dopiero wtedy dostrzegamy sytuację, które mogą rozbawić nas do łez. Warto również zaznaczyć, że czasami to, co dzieje się na drugim planie, jest znacznie zabawniejsze niż to, co chciała uchwycić osoba robiąca zdjęcie. Całość tworzy wtedy wyjątkowo śmieszną kompilację. Tak jest chociażby w przypadku poniższych fotografii.
23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanie

Oto lista zdjęć, na których pierwsze skrzypce grają drugoplanowe postacie. Przyjrzyj się im uważnie, wczuj w panujący na nich klimat, a uśmiech na twarzy gwarantowany!

#1 Na szczęście nic jej się nie stało23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

sloppyFarts

#2 „Ktoś jest za mną?!”23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

ngshay

#3 Hollywoodzki uśmiech23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

OceanGoingSoul

#4 Starsza kobieta jest fanem Slash. Nie wie jednak, kto stoi tuż za nią23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

meeganhodges

#5 Teraźniejszość i przyszłość23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

Philchil23

#6 Nie każdy na tym zdjęciu dobrze się bawił23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

RemoteControlArtist

#7 Do tego wyjątkowego zdjęcia postanowiła dołączyć sama królowa23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

jaydetaylor

#8 Jedna z najlepszych fotobomb jaka powstała23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

SarkyTyke

#9 Wiedział kiedy wyskoczyć z wody23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

vanillapopcorn

#10 To im się udało 23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

jaycrew

#11 Policjantów w tle zauważyli dopiero później23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

reddit.com

#12 Pozowanie to podstawa23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanie

#13 Coś zdecydowanie poszło tutaj nie tak23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

Get_Stamosed

#14 Ta decyzja zaskoczyła nie tylko ją23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

hayley_roll

#15 Ktoś potrafi to wytłumaczyć?23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

Htxbia

#16 Czyżby robiło się niebezpiecznie?23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

SerialPest

#17 Zdjęcie z Woodym na Times Square23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

kazaamx

#18 Tak wygląda prawdziwa przyjaźń23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

gracefuego

#19 Facet w sukience ślubnej 23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

drocks27

#20 Początek tęczy w końcu został odnaleziony23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

danorm


#21 Chłopiec z tyłu skradł całe show23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

Trampolice

#22 Wiedział jak wykorzystać moment23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

Jkoos

#23 Batman zawsze na miejscu23 pozornie zwykłe zdjęcia. Zwróć uwagę na drugi plan, a na pewno zmienisz zdanieŹródło: 

MeatheadMilitia


popularne.pl

YOUR REACTION?

Facebook Conversations