85-letni staruszek poślubił piękną, 25-letnią kobietę. Z uwagi na podeszły wiek męża kobieta zdecydowała, że po ślubie powinni mieć osobne sypialnie....
85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną! Takich słów się nie spodziewała!

85-latek totalnie zaskoczył swoją młodą żonę w noc poślubną! Takich słów się nie spodziewała!

Po uroczystości ślubnej przygotowała się więc do snu i w łóżku oczekiwała na nieuniknione pukanie do drzwi. Oczywiście wkrótce je usłyszała i kiedy otworzyła, zobaczyła swojego 85-letniego małżonka gotowego na noc poślubną.

Para skonsumowała małżeństwo. Wszystko przebiegło pomyślnie i zadowolony dziadek opuścił żonę gotową już do snu.

Kilka minut później kobieta ponownie usłyszała pukanie do drzwi. Był to jej małżonek znów chętny do działania. Nieco zaskoczona zgodziła się i para znów wylądowała w łóżku. Gdy nowożeńcy skończyli, dziadek pocałował żonę, życzył jej dobrej nocy i poszedł do swojego pokoju.

Kiedy jednak już zasypiała usłyszała… kolejne pukanie do drzwi. Jak można się domyślić, był to jej mąż. Mężczyzna wrócił świeży jak 25-latek i gotowy do akcji. Panna młoda była tym razem trochę niezdecydowana, ale ostatecznie małżonkowie po raz kolejny poszli do łóżka.

Gdy skończyli się kochać po raz trzeci tej nocy i staruszek chciał się udać do swojej sypialni, żona pochyliła się i powiedziała:

– Jestem naprawdę pod wrażeniem, że w Twoim wieku możesz robić to tak długo i tak często. Byłam z chłopakami trzy razy młodszymi od Ciebie, którzy nie mogli robić tego częściej niż raz, w czasie jednej nocy. Jesteś naprawdę wspaniałym kochankiem…

Dziadek nieco zawstydzony spojrzał na żonę i ze zdziwieniem zapytał:

– Czy ja już tutaj dzisiaj byłem???

Źródło: lolmania.pl/

YOUR REACTION?

Facebook Conversations