SIOSTRA SIÓSTR GODLEWSKICH MA PROBLEMY PRZEZ ESMERALDĘ I MAŁGORZATĘ
MAŁGORZATA I CIĘŻARNA ESMERALDA GODLEWSKIE POKAZAŁY SWOJE PRAWDZIWE OBLICZE! CZWARTA SIOSTRA PRZEŻYWA KATUSZE!

Kilka tygodni temu siostry Godlewskie – Małgorzata i Esmeralda – niespodziewanie stały się prawdziwym hitem w sieci. Wszystko zaczęło się od wideo, które Małgorzata udostępniła na sowim Instagramie. Użytkownicy natychmiast wychwycili felerny występ z Pada Śnieg w roli głównej. Potem poszło już z górki. Kolejne wokalne popisy Godlewskiej, do której prędko dołączyła druga Godlewska, zalewały wszystkie możliwe social media, a zbudowana na internetowym hejcie „kariera” wystrzeliła w kosmos. Doszło wreszcie do tego, że Małgorzata i Esmeralda zaczęły być zapraszane do programów śniadaniowych i na czerwone dywany, a internauci, którzy próbowali ostatecznie je zignorować, zostali zbombardowani informacją o programie telewizyjnym. Śpiewające duo zostanie roznegliżowanymi pogodynkami.

Nikt nie przewidział, że ten zaskakujący skok popularności będzie miał swoje konsekwencje. Trzecia siostra Godlewska, Magdalena, zazdrości dziewczynom rozgłosu i splendoru płynącego z rozpoznawalności, a czwarta… ma tego wszystkiego po dziurki w nosie. W rozmowie z Wideoportalem Małgorzata przyznała, że rodzina nie pochwala ich poczynań w wielkim świecie:

Część rodzeństwa jest o nas zazdrosne. Choć nasze siostry mają poważną pracę. Siostra jest kierownikiem wielkiej produkcji, ale pod produkcją niestety się z niej wyśmiewają przez nas. Ale tu nie ma z czego się śmiać, bo my pokażemy, że my robimy pracę, którą kochamy całym sercem. To jest nasze życie i nikt go za nas nie przeżyje. I naprawdę chcemy się w tym realizować. Mamy nadzieję, że siostry i bracia niedługo zmienią zdanie, gdy wyjdzie nasz teledysk – powiedziała z przekonaniem.

Są więc nie tylko siostry, ale i bracia… Jak myślicie, ilu krewnych pierwszego stopnia dziewczęta skrywają jeszcze w rękawie?

Esmeralda Godlewska zaliczyła wpadkę

jastrzabpost.pl

YOUR REACTION?

Facebook Conversations