Mateusz Borkowski, który jest znany z programu Gogglebox. Przed telewizorem, przez lata zmagał się otyłością. Kiedyś jego waga wskazywała ponad 220 kg...
Mateusz Borkowski z „Gogglebox” pokazał się po metamorfozie! W „DD TVN” opowiada jak schudł 130 kg!

Mateusz Borkowski z „Gogglebox” pokazał się po metamorfozie! W „DD TVN” opowiada jak schudł 130 kg!

Borkowski był gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedział jak zaszła w nim przemiana. 

- Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już - powiedział Mateusz.

Siedzenie na kanapie z kolegami i komentowanie oglądanych programów z pewnością do utraty wagi się nie przyczyniło. Mateusz w programie „Dzień Dobry TVN” zdradził także, w jaki sposób udało mu się tak bardzo schudnąć.

 Musiałem poukładać sobie wszystko w głowie. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Nie poskutkowała na mnie dieta. Lekarz powiedział mi, że jest taka możliwość, żebym poszedł na operację zmniejszenia żołądka - wyznał Borkowski. 

„Big Boyowi” wycięto 75% żołądka, czemu oczywiście zawdzięcza swoją przemianę. Na tym podobno jeszcze nie koniec i teraz Mateusz poważnie bierze się za siebie i dalej walczy z nadwagą.

Zdjęcie numer 2 w galerii - Mateusz z programu

Po zmniejszeniu żołądka odczuwał mniejsze łaknienie, nawet był czas, że nic mu się nie chciało jeść.

Mój rekord - 3 dni nie jadlem, bo mi się nie chciało - zdradził.

Na koniec Mateusz skromnie wyznał, że nie sądzi, że odniósł wielki sukces. Dodał, że zdał sobie sprawę, że już do końca życia będzie musiał żyć tak, jak teraz. 

Zdjęcie numer 3 w galerii - Mateusz z programu

- Walka z otyłością będzie do końca życia. To jest dopiero początek. Moją receptą było to, że poukładałem sobie wszystko w głowie od razu. To jest codzienna walka ze swoją głową - dodał. 

Więcej: http://www.plotek.pl/plotek/7,154063,23484967,mateusz-z-programu-gogglebox-schudl-okolo-130-kg-o-swojej.html

wiemy.to

YOUR REACTION?

Facebook Conversations