Matka z Kalifornii została oskarżona o morderstwo i torturowanie 10-letniego synka, tuż po tym, gdy wyznał jej, że podobają mu się chłopcy.
Matka zamordowała 10-letniego syna w domu. Chłopiec wyznał jej prawdę, która go trapiła

Zabiła własnego syna

W piątek – 29 czerwca, 28-letnia Heather Maxine Barron została aresztowana i oskarżona o morderstwo i znęcanie się nad Anthonym Avalosem. Chłopiec zmarł w szpitalu, 21 czerwca w wyniku komplikacji związanych z urazem głowy. Partner kobiety, Kareem Leiva, został aresztowany na początku tego tygodnia po złożeniu zeznań. Obecnie ma przedstawione takie same zarzuty jak Heather. Mężczyźnie grożą 22 lata pozbawienia wolności, a kobiecie 32 lata.

Matka zamordowała 10-letniego syna w domu. Chłopiec wyznał jej prawdę, która go trapiła

Udostępnij

Zastępcy szeryfa zostali wezwani do domu w Lancaster, na północ od Los Angeles, 20 czerwca po tym, jak Barron zadzwonił pod 911, aby poinformować, że 10-latek spadł ze schodów.

Dramat dziecka za zamkniętymi drzwiami

Śledczy powiedzieli, że para została aresztowana po tym, gdy odkryto dowody, a ich zeznania nie miały pokrycia z rzeczywistością. Porucznik Derrick Alfred powiedział:

Uważamy, że doznał traumatycznego uszkodzenia mózgu, które spowodowało krwawienie i zakończyło się śmiercią

Chłopiec powinien być uratowany z tego miejsca znacznie wcześniej, ponieważ możliwe, że był regularnie bity. Jego ciocia, Maria Barron, nie może uwierzyć, że doszło do takiej tragedii:

Marzenie Anthony’ego o zostaniu policjantem lub strażakiem nigdy się nie spełni. Bądź spokojny, mój słodki chłopczyku, że zawsze będziesz kochany, nigdy Cię nie zapomnę, ale nie wybaczę sobie, że nie zareagowałam wcześniej na to, co się działo

Matka zamordowała 10-letniego syna w domu. Chłopiec wyznał jej prawdę, która go trapiła

Udostępnij

Zaufał matce, zwierzył się z tego, co go trapiło, a ona odebrała mu życie…

popularne.online

YOUR REACTION?

Facebook Conversations