Znana "fit=para" przez chwilę cieszyła się popularnością w mediach społecznościowych jednak ich kariera szybko została podcięta przez wyznania młodszej siostry o problemach w rodzinie. Okazuje się, że to nie jedyne problemy tej kontrowersyjnej pary!
Przyjaciele odwaracają się od Deynn i Majewskiego! Wszystko przez pieniądze, których nie mogą odzyskać!

Jak się bowiem okazuje, fit-para nie tylko nie dysponuje już funduszami, by prowadzić wystawne życie w stolicy, ale w dodatku ma z jego powodu poważne długi. Deynn i Majewski są winni swoim przyjaciołom sporo pieniędzy, a na prośby spłaty należności reagują... blokowaniem ich w mediach społecznościowych.

Świadczą o tym fragmenty rozmów Marity z koleżankami, które w ostatnim czasie trafiły do sieci. Sposób, w jaki popularna Deynn rozmawia ze znajomymi, pozostawia wiele do życzenia:

Jak się okazuje to nie jedyny finansowy problem który wyszedł na jaw w momencie kiedy wszystko już miało przycichnąć! 

 Dzień później odezwała się kolejna oszukana przez Deynn koleżanka, która twierdzi, że pożyczyła Maricie i Majewskiemu auto, by po aferze mogli się nim bezpiecznie przemieszczać. W zamian za tę pomoc, Marita i Daniel odwdzięczyli się mandatami z fotoradaru, których nie chcą teraz zapłacić:

Ciekawe co jeszcze parka trzyma w zanadrzu! 

Źródło: pudelek.pl

YOUR REACTION?

Facebook Conversations