Ze wszystkich przestępstw popełnionych przez dorosłego człowieka, nadużycie wobec dziecka jest często postrzegane jako najbardziej odrażająca i bezwzględna zbrodnia. Dzieci są niesamowicie niewinne, a zabieranie im tego jest przestępstwem, którego nie sposób określić słowami. Prawdę mówiąc, trudno jest zrozumieć, dlaczego sprawcy przestępstw seksualnych zachowują się tak okrutnie.
Zostawiła roczną córkę pod opieką przyjaciela. Gdy weszła do domu, dokonała strasznego odkrycia

To miała być tylko chwila

Niestety świat nie przestanie zaskakiwać nas w negatywny sposób chyba nigdy… To miejsce bywa okrutne, o czym dowiedzieli się w zeszłym roku rodzice rocznej dziewczynki z USA. Rodzice mieli przyjaciela rodziny, któremu ufali. Powierzali mu wiele tajemnic i żadne z nich nie spodziewało się nawet, że dojdzie do takiej tragedii. Poprosili mężczyznę o to, aby dosłownie na chwilę został z ich roczną córeczką, a w tym czasie oni zrobiliby zakupy. Zawiódł ich i zrobił coś okropnego.

Zostawiła roczną córkę pod opieką przyjaciela. Gdy weszła do domu, dokonała strasznego odkrycia

Udostępnij

Zwyrodnialec… a nie przyjaciel

Nie mieli pojęcia, że kiedy ich nie będzie, Jayson Newlun będzie chciał wykorzystać malutką dziewczynkę. W pewnym momencie drzwi do domu się otworzyły, ponieważ mama zapomniała czegoś. Gdy weszła do salonu, nie widziała Newluna. Poszła do pokoju dziecka, a tam odkryła, że mężczyzna masturbuje się, dotyka intymnych części jej córki i robi zdjęcia! Przerażona mama wezwała policję. Jej mąż nie mógł wytrzymać i wpadł (w zrozumiałą) wściekłość i rzucił się na Newluna i zaczął go okładać.

Gdy zapytano go, dlaczego dopuścił się czegoś tak okropnego, Newlun podobno powiedział, że nie wiedział dlaczego to zrobił. 26-latek został aresztowany.

Rodzice, zawsze upewnijcie się, z kim zostawiacie swoje małe dzieci

popularne.pl

YOUR REACTION?

Facebook Conversations